Velkoobchod

Staňte se naším obchodním partnerem a odebírejte kvalitní vlasové doplňky za výhodné ceny. 

Velkoobchod

Proč spolupracovat s MURU?

  • Nejkvalitnější gumičky na trhu
  • Ručně šité v České republice
  • Šetrné materiály - satén/ přírodní hedvábí
  • Rychlé dodání jakéhokoliv množství
  • Výroba na míru

Jsme česká značka MURU a zaměřujeme se na výrobu šetrnýchluxusních pomocníků v péči o vlasy. Lokálnost, kvalita a něžnost jsou naše hlavní hodnoty, které promítáme i do našich produktů. Všechny produkty pečlivě testujeme a zkoušíme měsíce, než je zveřejníme pro Vás. Naším účelem je vytvářet šetrné produkty k vlasům ale i k přírodě, a proto veškeré materiály pečlivě vybíráme a zužitkujeme všechnu látku, aby nebyl ani centimetr nazmar. 

Velkoobchod

Saténové gumičky

Nařasené scrunchies gumičky Ti nevytrhnou jediný vlásek! Díky jemnému vláknu a dokonalé pružence jsou šetrné a podrží Tvůj učes celý den.
Velkoobchod

Natáčky na vlasy

Pro jednoduché vytvoření vln bez použití tepla. Váleček obsahuue měkkáou, hypoalergenní výplň, takže můžeš v MURU natáčce pohodlně spát.
Velkoobchod

Bonnety na spaní

Bonnet ze saténu chrání Tvoje vlasy během spánku. Zabraňuje tření vlasů o polštář a následnému zauzlení. Ideální pro CGM metodu.
Velkoobchod

Povlaky na polštáře

MURU saténový povlak eliminuje krepatění a lámání vlasů během spánku, zabraňuje otlakům na tváři a podpoří vstřebání nočních krémů.

Ať už vlastníte kamenný obchod, kadeřnické studio, e-shop nebo butik, rádi s Vámi navážeme spolupráci. Získáte nejen MURU produkty, ale kompletní velkoobchodní podporu od grafických podkladů po obchodní know-how.

Naši spokojení klienti:

Velkoobchod

Studio přiznej barvu

Kadeřnické studio
Velkoobchod

DM drogerie

Kamenný obchod/e-shop
Velkoobchod

Láska concept store

Kamenný obchod/e-shop

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: